Kosmas - Peloponez - wioska w górach - ktoś był ??
Nam podobała się Lagkadia..o minięciu z autobusem można zapomnieć
https://maps.app.goo.gl/tJxjv1LscvhcvYsHA
PRZEJDŹ NA FORUM